Pronájem bytu 2+1

Náměstí F. X. Svobody, Mníšek pod Brdy

Exkluzivní nabídka pronájmu bytu dispozičně řešeného jako 2+1, o výměře 52,5 m2, na náměstí F. X. Svobody 8, v Mníšku pod Brdy, v okr. Praha-západ. Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí ze tří podlaží, v cihlovém domě z roku 1911.

Za vstupními dveřmi se nachází prostorná předsíň, z niž je přístupná po levé straně koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta, a po pravé potom velký obývací pokoj, na nějž navazuje ložnice. Za ložnicí se nachází kuchyň vybavená elektrickým sporákem s troubou a samostatná prostranná spíž.

Stav bytu je dobrý. Na podlahách je koberec, v koupelně a na WC je dlažba. Okna jsou dřevěná. Topení je zajištěno přímotopy, voda z dálkového vodovodu, odpad do kanalizace. Internet je samozřejmostí. Parkování je možné před domem na parkovací kartu.

Bytová jednotka je vhodná pro 2 až 4 osoby, nabízí se i využití pro kancelář nebo sídlo společnosti. Domácí zvířata po dohodě. Termín uvolnění ihned.

Měsíční nájem činí 11 300 Kč, vratná kauce 22 600 Kč, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Zúčtovatelné poplatky za elektřinu jsou 2 900 Kč a za vodu 700 Kč.

Město Mníšek pod Brdy leží v okresu Praha-západ, 27 km jihozápadně od Prahy na úpatí Brdského hřebene. Na kopci nad městem se nalézá barokní areál známého poutního místa Skalka. Pro své lesnaté okolí a dobrou dostupnost jihozápadní části Prahy je Mníšek pod Brdy oblíbenou sídelní adresou. Žije zde přibližně 6 tisíc obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Samotný dům se nachází v těsné blízkosti náměstí, přímo naproti kostelu Svatého Václava. Občanská vybavenost je výborná: základní škola, školka, praktický i zubní lékař, Albert, Billa, Penny market, pizzerie, cukrárna, kavárna, sportovní areál.

Dopravní dostupnost Prahy na Smíchovské nádraží je vozem cca 20 minut nebo autobusem cca 30 minut.

Pokud hledáte krásné místo k bydlení, v blízkosti brdských lesů, je tato nabídka určena právě pro vás. Neváhejte mě kontaktovat.