Pronájem bytu 2+kk

Fráni Šrámka, Praha - Smíchov

Exkluzivní pronájem rekonstruovaného bytu 2+kk o užitné ploše 49 m², s balkonem 3,8 m2. Bytová jednotka se nachází v cihlovém domě, v 2.NP ze čtyř, v ulici Fráni Šrámka, na Praze 5, Smíchov.

Za vstupními dveřmi se nachází prostorná chodba, z níž je přístupný obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Luxusní kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, moderní horkovzdušnou troubou, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou. Součástí vybavení je i lednice, pračka, police a vestavěná skříň na chodbě. Z obývacího pokoje je možné vyjít na balkon o výměře 3,8 m2.

Bytová jednotka je po rekonstrukci, ve velmi dobrém stavu. Na podlahách jsou parkety, na chodbě betonová stěrka, v koupelně a na toaletě dlažba. Okna jsou plastová. Topení je dálkové plynové, v domě je vlastní kotelna. K dispozici je sklep v 1.PP o výměře 1,7 m² a k užívání společná zahrada.

Měsíční nájem činí 16 900 Kč, vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, provize RK jeden měsíční nájem. Zúčtovatelné poplatky jsou 4 000 Kč. Plyn a elektřinu si nájemce převádí na sebe.

Smíchov patří mezi oblíbené a vyhledávané pražské lokality. Občanská vybavenost je vynikající: nedaleko se nachází Anděl, obchodní centrum Nový Smíchov, business centrum, školy a školky, kavárny, kluby, divadla, galerie, park Sacre Coeur, Kinského sady, Újezd a historické centrum. Dopravní dostupnost zajištuje metro, tramvaj a autobus na Andělu, vlakové nádraží Praha Smíchov.

Volné od 1.10.2022.

Pokud hledáte klidné bydlení v oblíbené části Prahy, je tato nabídka určena právě pro vás.