Prodej družstevního bytu 3+1

Steinerova, Praha - Háje

Exkluzivní prodej družstevního bytu 3+1 o užitné ploše 65,6 m², v 1.NP (přízemí) z 10, panelového domu, v oblíbené lokalitě Praha 11 – Háje, v ulici Steinerova. 

Za vchodovými dveřmi se nachází vstupní chodba, z níž jsou přístupné dvě prostorné ložnice, a na níž navazuje další centrální chodba se samostatnou toaletou, koupelnou s vanou a vstupem do obývacího pokoje a kuchyně. Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a elektrickou troubou. Je z ní možné vstoupit na zasklenou lodžii o ploše 2,66 m2.

Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci: v koupelně je obložený původní umakart, na podlahách v koupelně a na WC PVC, v ostatních místnostech plovoucí podlaha. Samotný panelový dům je kompletně revitalizovaný: zateplený, plastová okna, plastové trubky vodovodu. Součástí bytu je sklep o ploše 0,9 m2.

Anuita je splacená, ale v současné době není možné převést byt do osobního vlastnictví.

Háje patří mezi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu zejména díky svému umístění v klidné části Prahy, a zároveň v těsně blízkosti přírody. Hned za rohem je přírodní park Hostivař-Záběhlice, přírodní, park Botič-Miličov, nedaleko také Krčský les a park Ŕíčanka. Občanská vybavenost je vynikající. V okolí najdete vše, co ke spokojenému životu potřebujete: množství škol, školek, lékařů, obchodů, restaurací a sportovních zařízení. Výborná je i dopravní dostupnost centra Prahy: hned u domu se nachází zastávka autobusu, stanice metra Háje je vzdálena 4 min. Chůze.

Pokud hledáte klidné místo k životu, s dobrou dostupností centra Prahy, a přitom v blízkém kontaktu s přírodou, neváhejte a kontaktujte nás.

NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!