Prodej rodinného domu 5+kk, 131 m2

Chyše, okr. Karlovy Vary

Exkluzivní prodej dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk a podlahové ploše 131 m2, s terasou 16 m2, a dvěma sklepy o celkové ploše 27 m2. Dům se nachází ve městě Chyše, v okr. Karlovy Vary.

V 1.NP se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva menší pokoje, vhodné např. jako pracovna nebo pokoj pro hosty, a velká koupelna se sprchovým koutem a závěsnou toaletou. Ze zadního pokoje je možné sejít po schodišti na venkovní terasu o ploše 16,3 m2. Ve 2.NP, přístupném po schodišti v chodbě, se nachází velká galerie, další pokoj a ložnice.

Celý dům je po právě dokončené kompletní rekonstrukci: nová střecha, oprava fasády, sádrokartonové podhledy a příčky v podkroví, nové rozvody elektro, vč. elektrokotle a bojleru, voda, topení, kanalizace, výměna všech oken a dveří, nové vnitřní omítky, nové plovoucí podlahy, velkoformátové dlažby, obklady a zařizovací předměty v koupelně, nová schodiště a plot do ulice, vč. branky. V kuchyňském koutě je příprava na kuchyňskou linku. Topení je zajištěno kombinovaným elektrokotlem, umístěným společně s bojlerem v koupelně.

K dispozici jsou dva sklepy na 1.PP. První je dostupný venkovními dveřmi a má plochu 16 m2, druhý, rozdělený do dvou místností o plochách 4,5 a 6,4 m2 je přístupný z obývacího pokoje. Parkování je možné před domem.

Město Chyše se nachází v okrese Karlovy Vary, kraj Karlovarský. Od samotných Karlových Varů je vzdáleno cca 30 min. jízdy, po silnici E48. Žije v něm přibližně 600 obyvatel. Občanská vybavenost je velmi dobrá: městský úřad, základní a mateřská škola, obchody, pošta, lékař, sportovní a kulturní zařízení, zámek a klášter. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou a vlakovou dopravou ve směru na Rakovník a Bečov n. Teplou. Praha 6 je vzdálena cca 80 km, s dostupností cca 1 hod.

Pokud hledáte krásný dům pro bydlení v klidné lokalitě Západních Čech, neváhejte mě kontaktovat.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme.
NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!