Prodej rodinného domu 6+1, 253 m2

Slavonice, okr. Jindřichův Hradec

Exkluzivní prodej řadového rodinného domu o podlahové ploše 253 m2, na pozemku 296 m2, s vlastní garáží. Dvoupodlažní cihlový dům o dispozici 6+1, se nachází ve Slavonicích, v okr. Jindřichův Hradec, v ulici Gen. Svobody.

Každé podlaží domu má svůj vlastní oddělený vstup a je ho tak možné využít pro dvougenerační bydlení. Za menší předsíní v 1.NP se vchází do kuchyně, vybavené kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem s troubou. Za ní se nachází centrální hala, z níž je přístupná ložnice, obývací pokoj s terasou a výstupem na zahradu, dále potom koupelna s vanou, samostatná toaleta a garáž, která je momentálně využívána jako obytný pokoj. Ve 2.NP se nachází hala, koupelna s vanou, samostatná toaleta, dva pokoje s okny do ulice, z nichž jeden má přístup na terasu, a třetí pokoj s lodžií a výhledem do zahrady. Z menší chodby ve 2.NP je přístupná půda, která má potenciál k výstavbě další obytných prostor. Dům dále nabízí zajímavě řešený prostorný suterén, který lze využit i pro případné další bydlení. Kromě dvou větších místností je k dispozici i prádelnou s vanou, technickou místnost a dvě menší komory/sklady.

Stav domu je dobrý. Okna jsou plastová, v obytných místnostech jsou plovoucí podlahy, v koupelnách, na toaletách a na chodbách je dlažba. Topení je plynové. V technické místnosti se nachází elektrokotel pro ohřev vody. Samotná voda je z veřejného vodovodu, odpad do kanalizace. K dispozici je satelit a internet. Parkovací stání bude po dokončení terénních úprav možné přímo před domem. Velkým benefitem je udržovaná zahrada za domem.

Slavonice jsou malé historické město na jihozápadní Moravě v okrese Jindřichův Hradec, ležící zhruba 1 km od hranic s Rakouskem a asi 11 km jihozápadně od Dačic. Žije v nich přibližně 2 300 obyvatel. Díky zachovanému historickému jádru města se Slavonicím přezdívá „malá Telč“ nebo „perla západomoravské renesance“. Občanská vybavenost je velmi dobrá: ve městě je městský úřad, pošta, základní i mateřská škola, dětské hřiště, praktičtí lékaři, lékárna, několik obchodů, muzea apod. Dopravní dostupnost je zajištěna vlakovou a autobusovou dopravou.

Jedná se o velmi zajímavou nabídku bydlení v krásné lokalitě jižní Moravy. Dům je ideální pro dvougenerační bydlení, s potenciálem dalšího rozšíření o půdní prostory a zobytnění prostorného suterénu. Neváhejte mě kontaktovat.