Prodej domu k rekonstrukci, 150 m2

Hejnice, okr. Liberec

Prodej rodinného domu ve městě Hejnice č. p. 138, okr. Liberec. Dvoupodlažní dům o užitné ploše 150 m2, stojí na pozemku 769 m2, v zastavěné, ale klidné části města.

Dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Vše je původní. Na 1.NP se nachází chodba, tři místnosti, technická místnost, sklad a přístavek. Na 2.NP jsou potom dvě místnosti, půda a menší sklad. V 1.PP je k dispozici sklep o ploše 7,4 m2. Součástí domu je venkovní terasa 8,6 m2. Parkování na pozemku.

Materiál kámen + cihla, přístavek ze dřeva, Okna jsou dřevěná, na podlahách dřevo a dlažba. Dům je napojený na obecní vodovod, na pozemku je plynová přípojka, elektřina 220V a 380V. Topení je v budoucnu možné řešit jak plynem, elektřinou, tepelným čerpadlem, příp. tuhými palivy, internet je v oblasti bezproblémově dostupný.

Město Hejnice leží ve Frýdlantském výběžku, 16 km severovýchodně od krajského města Liberec, v údolí na severním úbočí Jizerských hor. Jedná se o velmi krásnou a vyhledávanou lokalitu, proslavenou bazilikou Navštívení Panny Marie, s raně gotickou soškou Madony. Městem protéká řeka Smědá. Občanská vybavenost je velmi dobrá: ve městě je Městský úřad, pošta, mateřská, základní a střední odborná škola, služebna policie, zbrojnice místních dobrovolných hasičů, praktičtí lékaři, množství obchodů a restaurací, včetně známé restaurace Obří sud. Nachází se tu také fotbalové hřiště, koupaliště, cyklostezka, autokemp, nedaleko je nástup na Jizerskou magistrálu. Na lyže je možné vyrazit i do necelých 20 km vzdáleného polského skicentra Świeradów-Zdrój, nebo na liberecký Ještěd. Okolí tak nabízí mnoho příležitostí ke sportovnímu i turistickému vyžití, případně k oddychu v 1 km vzdálených Lázních Libverda. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou a vlakovou dopravou ve směru na Raspenavu a dále na Liberec.

Jedná se o zajímavou příležitost koupě domu v nádherném prostředí, v blízkosti přírody a Jizerských hor, s možností rekonstruovat ho a vytvořit si tak domov dle svých představ.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA! Neváhejte mě kontaktovat.