Pronájem kancelářských prostor 118,8 m2

U Plynárny, Praha-Michle

Pronájem kancelářských prostor o výměře 118,8 m² ve velmi žádané lokalitě Prahy 4 – Michle, v ulici U Plynárny. Nabízené kanceláře se nacházejí ve 2. podlaží ze 4, v cihlové novostavbě, dokončené v roce 2021.

Součástí prostorné kancelářské místnosti je vybavený kuchyňský kout, kterého součástí je kuchyňská linka s vestavěnou myčkou a lednicí, indukční deskou a mikrovlnnou troubou. Nechybí ani samostatné WC, rozdělené na pánské a dámské.

Prostory jsou čerstvě po kolaudaci, vše je nové. Podlahy budou dokončeny s ohledem na požadavky klienta. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. K dispozici je klimatizace, kabelová televize a internet.

V budově je výtah a parkování je možné před domem.

Nájemné činní 250 Kč/m², fixní poplatky 20Kč/m², zálohy, ve kterých je zahrnuta teplá a studená voda, elektřina a topení jsou ve výší 5000 Kč. Kauce 2-3 nájmy, dle dohody. Provize realitní kanceláři ve výši 1 nájmu.

K dispozici ihned.

V okolí budovy je veškerá občanská vybavenost: školy, školky, sportovní zařízení, lékaři, lékárny, restaurace, kino, Baumax, Kaufland apod. Nedaleko se nachází přírodní park Hostivař: Záběhlice, s Hostivařskou přehradou a Údolí Kunratického potoka. Dopravní dostupnost centra Prahy je vynikající: stanice autobusu 3 min. od domu.

Neváhejte nás kontaktovat.