Prodej loftového bytu 1+kk

Jabloňová, Praha-Záběhlic

Exkluzivní prodej prostorného loftového 1+kk o užitné ploše 49,5 m², ve 4 patře ze 4, v cihlovém domě v oblíbené čtvrtí Zahradní Město, v pražských Záběhlic, v ulici Jabloňová.

Za vchodem do bytu se nachází chodba s výklenkem pro elektrokotel a bojler, a za ní vlevo vstup do koupelny vybavené vířivou rohovou vanou, umyvadlem a toaletou. Na chodbu dále navazuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon o výměře 2,5 m². Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (trouba, sklokeramická deska, lednice s mrazákem, digestoř). Z hlavního pokoje je potom po dřevěných schodech přístupná nástavba se šikminou, vhodná například na spaní.

Byt kombinuje výhody dvoupokojového bytu a garsonky – poskytuje individuální soukromí a je tak vhodný i pro lidi s různým denním režimem, ale zároveň to není na úkor velkého otevřeného prostoru.

Cihlová budova je ve výborném stavu po celkové revitalizaci. Samotná bytová jednotka se nachází v nástavbě, která byla realizována v roce 2009. Okna jsou plastová, podlahy plovoucí, v koupelně dlažba. Topení je zajištěno elektrokotlem. Internet a kabelová televize samozřejmostí.

Zahradní Město patří mezi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu zejména díky svému umístění v klidné části Prahy, a zároveň v těsně blízkosti přírody. Hned za rohem je zrevitalizovaný veřejný park Malinová-Chrpová, přírodní park Hostivař-Záběhlice, přírodní, park Botič-Miličov, nedaleko také Krčský les a park Ŕíčanka. Občanská vybavenost je vynikající. V okolí najdete vše, co ke spokojenému životu potřebujete: množství škol, školek, lékařů, obchodů, restaurací a sportovních zařízení. Výborná je i dopravní dostupnost centra Prahy: hned u domu se nachází několik linek tramvají a autobusů.

Pokud hledáte opravdu klidné místo k životu, s dobrou dostupností centra Prahy, ale zároveň chcete zůstat v blízkém kontaktu s přírodou, je tato nabídka určena právě pro vás.

Financování Vám samozřejmě velmi rádi zajistíme. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma!!