Majitel kanceláře

Robert Macho

Přesto, že jsem v minulosti podnikal na finančních trzích a v dopravě, svět realit mě vždy lákal. Vnitřně jsem cítil, že je to to směr, který mě bude naplňovat a největší odměnou mi bude spokojený klient.

Jmenuji se Robert Macho a působím jako realitní makléř již řadu let. První zkušenosti jsem získal v úspěšné realitní kanceláři Premium, působící v síti Century 21. Po několika letech jsem se osamostatnil a nyní si založil vlastní realitní kancelář v Mníšku pod Brdy, která je součástí realtiní sítě Reality 11. Mimo jiné jsem také majitelem společnosti zabývající se bezpečností.

Za dobu své činnosti jsem úspěšně realizoval nespočet realitních obchodů s rezidenčními i komerčními nemovitostmi. Svým klientům nabízím otevřenost, férovost a zkušenosti z praxe.

Pokud potřebujete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, můžete se na mě, nebo můj tým kdykoliv obrátit. V případě potřeby vám budu nápomocen i při financování nebo zajištění právního servisu.