Pronájem obchodních prostor 298 m2

U Plynárny, Praha-Michle

Pronájem obchodních prostor o celkové výměře 298 m² ve velmi žádané lokalitě Prahy 10 – Michle, v ulici U Plynárny. Nabízené obchodní prostory se nacházejí v 1. NP a 1.PP ze 4, v cihlové novostavbě, dokončené v roce 2021. Jsou vhodné pro prodejnu, showroom nebo např. pro vzorkovnu.

V 1.NP je prostorná místnost o výměře 155,5 m², se třemi výlohami do ulice. Součástí je zázemí se samostatným WC a vybaveným kuchyňským koutem, kterého součástí je kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, indukční deskou a mikrovlnnou troubou.1.PP potom nabízí prostor o ploše 142,5 m², s možností využití např. pro sklad. Prostory nejsou vhodné pro provozování gastro.

Prostory jsou čerstvě po kolaudaci, vše je nové. Podlahy budou dokončeny s ohledem na požadavky klienta. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. K dispozici je klimatizace, kabelová televize a internet.

Parkování je možné před domem.

Nájemné činní 301 Kč/m², fixní poplatky 7Kč/m², zálohy, ve kterých je zahrnuta teplá a studená voda, elektřina a topení jsou ve výší 5000 Kč. Kauce 2-3 nájmy, dle dohody. Provize realitní kanceláři ve výši 1 nájmu.

K dispozici ihned.

V okolí budovy je veškerá občanská vybavenost: školy, školky, sportovní zařízení, lékaři, lékárny, restaurace, kino, Baumax, Kaufland apod. Nedaleko se nachází přírodní park Hostivař: Záběhlice, s Hostivařskou přehradou a Údolí Kunratického potoka. Dopravní dostupnost centra Prahy je vynikající: stanice autobusu 3 min. od domu.

Neváhejte nás kontaktovat.