Stavební pozemek 821 m2

Točník, okres Beroun

Exkluzivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 821 m2, v nádherné lokalitě obce Točník, v okrese Beroun. Pozemek je vhodný pro výstavbu jednopodlažního domu s obytným podkrovím, se sedlovou střechou a je v podstatě připravený k výstavbě.

Na pozemek je přivedena elektrická přípojka s přípojkovou skříní, přípojka na vodovodní řad, přípojka na řad splaškové a dešťové kanalizace a připrava na připojení na komunikace a chodníky.

V samotné obci žije přibližně 250 obyvatel. Život v ní je vázán na čilý turistický ruch během „hradní sezóny“, tj. od března do konce října. Občanská vybavenost je základní: obchod se smíšeným zbožím, hostinec, kavárna, ubytování, skiservis.

Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou ve směru na blízké Hořovice.

Pozemek leží na malebné místě v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, v ochranném památkovém pásmu hradů Žebrák a Točník, na rozhraní městského a vesnického prostředí. Jedná se o atraktivní a vyhledávanou lokalitu, která vám nabízí jedinečnou možnost vysněného bydlení.

Nenechte si ujít tuto příležitost a pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!