Přenechání zavedeného
fitness Bron Gym

Mníšek pod Brdy

Přenechání vybaveného fitness
Bron Gym v Mníšku pod Brdy

Předmětem nabídky je přenechání krásného a plně vybaveného fitness v oblíbené lokalitě Mníšku pod Brdy, na Praze-západ. Fitness je umístěno v novostavbě na adrese Pražská 1616, která je dobře přístupná z hlavní silnice. Před samotnou budovou je možnost parkování pro klienty zdarma.

Fitness se přenechává včetně zavedené obchodní značky Bron Gym, s vytvořenou prezentací na webu a sociálních sítích a včetně databáze klientů. Je také možné domluvit se na pokračování spolupráce se stávajícími zaměstanci/trenéry. Významnou výhodou fitness je neexistující konkurence v blízkém okolí.

Posilovna je vybavena kvalitními profesionálními posilovacími stroji značky Grün Sport, řadou Deluxe, v černé úpravě. Kromě zóny se stroji nabízí také cardio zónu a zařízený bar/recepci s klidovou zónou pro posezení. Samozřejmostí je kompletní ozvučení celého fitness, internetové připojení a kabelová televize.

Okna jsou umístěna na severní stranu a ve fitness je velmi příjemné prostředí i v horkých letních dnech.

Možnost rozšíření o wellness

Součástí fitness je velký tréninkový sál se vzduchotechnikou pro skupinové aktivity.

Dostupné jsou pánské a dámské šatny, pánské a dámské toalety, vč. toalety pro invalidy a velmi praktický malý sklad.

Současní nájemci plánovali rozšíření fitness o wellnes zónu, umístěnou do dalších 3 místnosti. Plánováno bylo s vybudováním sauny, masáží/fyzia a solária. Na rozšíření je vypracována architektonická studie, kterou je možné realizovat.

Nájem a odstupné

Nájemní smlouva je uzavřena na dobu následujících 8 let a je ve výši 38 700 Kč/měs. vč. DPH.

Zálohy na služby činí 8 000 Kč/měs.

Odstupné za vybavení je ve výší 4 100 000 Kč.

Termín uvolnění dle dohody.

Vybavení fitness Bron Gym

Fitness je vybaveno posilovacími stroji značky Grün Sport, řadou Deluxe, v černé úpravě. Zakoupeno bylo jako nové v dubnu 2019.

Cardio zóna

Ostatní pomůcky

Provozní vybavení

Sociální sítě a doména

Vybavení fitness Bron Gym

Fitness je vybaveno posilovacími stroji značky Grün Sport, řadou Deluxe, v černé úpravě. Zakoupeno bylo jako nové v dubnu 2019.

Cardio zóna

Ostatní pomůcky

Provozní vybavení

Sociální sítě a doména