Prodej apartmánu 2+kk

Jaromírova, Praha-Nusle

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej zajímavě řešeného ateliéru o užitné ploše 47,9 m². Ateliér, dispozičně řešený jako 2+kk, se nachází v 1.PP , v kompletně revitalizovaném pětipodlažním cihlovém domě, v oblíbené lokalitě pražských Nuslí, v ulici Jaromírova.

Za vstupem do bytu je prostorná chodba s kuchyňským koutem, s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, a malou technickou místností s plynovým kotlem. Z chodby je vpravo přístupný pokoj, který může sloužit například jako jídelna, a vlevo potom místnost vhodná pro obývací pokoj s ložnicí. K dispozici je samostatná toaleta a koupelnový kout se sprchovým koutem.

Stav ateliéru je bezvadný, odpovídá kompletní rekonstrukci celého domu z roku 2018. Na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. Topení a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem. Je možné užívání společné zahrady.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Je zde množství krámků, restaurací, barů, divadel, nedaleko je Vyšehrad a Náplavka. Dopravní dostupnost je zajištěna hustou sítí veřejné dopravy v lokalitě (autobus, tramvaj).

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost nebo startovací byt v klidné a krásné části Prahy, je toto možnost, kterou byste měli využít. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!