Prodej bytu 2+kk

Chrášťany u Českého Brodu

Exkluzivní prodej kompletně zrekonstruovaného nebytového prostoru o dispozici 2+kk a užitné ploše 40,7 m². Bytová jednotka se nachází se v 1.NP ze tří v panelovém domě, v klidné lokalitě v obci Chrášťany u Českého Brodu, okr. Kolín.

Za vstupními dveřmi se nachází prostorná chodba, z níž je po levé straně přístupná koupelna s vanou a toaletou, ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou pro kuchyňskou linku. Výrobu a instalaci kuchyňské linky je možné po dohodě zajistit.

Byt je v bezvadném stavu, po kompletní rekonstrukci, vč. rozvodů elektřiny a vody. Okna jsou plastová, v pokojích je plovoucí podlaha, v koupelně a na chodbě je dlažba, osvětlení bodovými světly. Benefitem této jednotky jsou velmi nízké náklady.

Parkování je možné před domem.

Chrášťany je obec ležící v okrese Kolín, kraj Středočeský. Žije zde přibližně 700 obyvatel. V místě je praktický lékař a mateřská škola pro 26 dětí. V sousední spádové obci Bylany je základní škola pro 1. až 5. ročník. Kompletní občanskou vybavenost nabízí 5 km vzdálený Český Brod.

Dopravní dostupnost: obec se nachází ve čtvrtém pásmu Pražské integrované dopravy, spojení s železniční dopravou Praha – Kolín zajištěna pravidelným autobusovým spojem č. 435 do Českého Brodu. 3 km od obce je silnice 1. třídy Praha – Kolín, vzdálenost od centra Prahy asi 35 km, od Kolína asi 20 km.

Pokud hledáte klidné bydlení v relativní blízkosti hlavního města, určitě tuto příležitost nepropásněte.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!