Prodej bytu 4+kk

Pařížská, Praha 1

Toužíte vlastnit byt na nejprestižnější adrese v Praze? Využijte možnost investice do bytu s terasou v Pařížské ulici. Nejznámnější pražská třída postavená na přelomu 20. století podle vzoru pařížských bulvárů nabízí velké množství obchodů se známými značkami, restaurace, kavárny kluby, kavárny a je doslova obklopena historickými památkami.

Udržovany secesní dům, v němž se byt nachází, je umístěn v sousedství Maiselovy synagogy, v blízkosti kostela sv. Ducha, minutu chůze od Staroměstského náměstí. Parkování je možné přímo před domem v zóně pro rezidenty.

Samotný byt je mezonetový, umístěný v 6. a 7. podlaží, s východně orientovanou terasou. Je určený ke kompletní rekonstrukci. Interiér o užitné ploše 119,6 m2 nabízí dostatek prostoru pro realizaci vašich představ o luxusním bydlení. Jako bonus je terasa o rozloze 12 m2 s výhledem na okolní střechy a dominanty, například kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí.

V současné dispozici se nachází v prvním podlaží bytu velká vstupní hala, obývací pokoj, ložnice, kuchyně s jídelnou a vstupem na terasu, koupelna a samostatná toaleta. V podkroví přístupném z obývacího pokoje je ložnice, galerie a toaleta.