Prodej bytu 4+kk

Silurská, Praha

Zprostředkujeme vám prodej velmi pěkného bytu 4+kk, o užitné ploše 86,1 m² + balkony 7,3 m². Bytová jednotka se nachází se v 4.NP ze sedmi v uzavřeném bytovém komplexu Barrandov Hills, vystavěném v roce 2015, v oblíbené lokalitě pražského Barrandova, v ulici Silurská.

Všechny pokoje jsou neprůchozí, dostupné z rozlehlé předsíně. Hlavní obytnou místností je obývací pokoj s kuchyňským koutem s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou Gorenje (myčka nádobí, horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka nádobí) a je z ní přístupný jeden ze dvou balkonů. K dispozici je dále ložnice a dva další velké pokoje, koupelna s vanou a toaletou a samostatné WC. Z jednoho z pokojů je přístupný druhý balkon.

Byt je velmi prostorný, díky výrazným oknům krásně prosvětlený, s nádherným výhledem na Prokopské údolí. Náleží k němu vlastní parkovací stání v podzemních garážích, jedno venkovní parkovací stání a 2 sklepní kóje.

Svým bezvadným stavem odpovídá novostavbě. Okna jsou plastová, v pokojích je plovoucí podlaha, v předsíni, v koupelně a na WC dlažba. Bytová jednotka je nadstandardně vybavená, (luxusní dlažby, vestavěné skříně v hodnotě 250.000,-..).

Jedinečnou výhodou bydlení v tomto komplexu je jeho uzavřenost (dostupnost jen přes čip a závoru) a díky ostraze 24/7 naprostá bezpečnost. Pro děti rezidentů je v areálu přístupné dětské hřiště.

Krajina na území Barrandova je velmi členitá. Celým územím prochází údolí, které začíná na Zlíchově a pokračuje až k Nové vsi, Jinonicím a dále až k Řeporyjím. Údolím protékají Prokopský a Dalejský potok. Oba svahy údolí jsou mimo skalnatá a zastavěná území zalesněna. Nad údolím se tyčí vrch Děvín, který tvoří náhorní plošinu, podél Prokopského údolí. Na druhé straně údolí jsou Barrandovské skály s náhorní plošinou na, které se nachází čtvrť Barrandov. V okolí komplexu je veškerá občanská vybavenost, dobrá dostupnost centra Prahy je zajištěna veřejnou dopravou (autobus, tramvaj).

Pokud hledáte bezpečné místo pro život, se vším, co k němu potřebujete, je toto ta správná příležitost. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!