Prodej mezonetového bytu 5+kk

Vezěňská, Praha 1

Luxusní mezonet 5+kk o rozloze 256 m2 v samém srdci starého města, vzdálený pouhé 3 min. chůze od Staroměstského náměstí. Bytová jednotka je umístěna v 6. a 7. NP citlivě zrekonstruovaného secesního domu. Při vstupu do bytu se otevírá opravdu velkolepý prostor s velkoformátovými okny s překrásným výhledem, vhodný k vybudování obývacího pokoje s kuchyňským koutem.

Nemovitost je ve stavu před dokončením a nabízí budoucímu majiteli možnost dotvoření interiéru dle vlastních představ. Jsou hotovy rozvody vody, elektřiny, příprava na plynový kotel, výmalba, samozřejmostí je podlahové vytápění a klimatizace, v horním podlaží je myšleno i na prostor pro saunu. Zbývá dokončit podlahové krytiny, upravit schodiště, dosadit interiérové dveře a sanitární vybavení.

K nemovitosti náleží terasa 53 m2 s výhledem na starou Prahu, balkon a sklepní kóje. K bytové jednotce se pohodlně dostanete novým výtahem.

V okolí se nachází bezpočet restaurací, luxusních butiků a kulturních památek.

Toužíte-li po opravdu výjimečném bydlení v samém centru starého města, neváhejte nás prosím kontaktovat, rádi vám tuto nemovitost osobně představíme.