Prodej obchodních prostor

Lyčkovo náměstí, Praha-Karlín

Exkluzivní prodej obchodních prostor o celkové výměře 143 m² ve velmi žádané lokalitě Prahy 8 – Karlín, na Lyčkově náměstí. Nabízené obchodní prostory se nacházejí v 1.PP v cihlovém domě z celkem 4.NP a jsou vhodné pro kancelářské prostory, gastro provoz, masážní salón, lékařskou ordinaci, případně i k bydlení.

Obchodní prostory se skládají z celkem šesti místností: kuchyňky, 2x WC a 2x sprchy. V současnosti jsou určeny k rekonstrukci. Klenuté stropy, okna jsou dřevěná, na podlahách jsou dlažby. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, vodovod a kanalizace jsou obecní. Internet je samozřejmostí.

Stav domu je velmi dobrý. Možnost využívat dvorek ve vnitrobloku. Parkování je možné před domem.

Vlastníkem je společnost s.r.o. Je možné odkoupit jak společnost, tak i prostory samotné. Společné s těmito prostory je možné výhodně zakoupit i další v ulici Křižíkova. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Dům se nachází v oblíbené části Prahy, na pražském Karlíně. V okolí se nachází množství mezinárodních restaurací, vináren, galerií, oblíbené Fórum Karlín. Starý přístav obklopují moderní kancelářské budovy. Občanská vybavenost je vynikající. Stejně tak i dopravní dostupnost centra Prahy: v blízkosti se nachází metro Křižíkova, zastávka tramvaje i autobusu.

K dispozici ihned.