Prodej prostorné vily

Řitka, Praha-západ

Dovolte mi nabídnout vám k prodeji výjimečnou vilu ve velmi žádané lokalitě Řitka, Praha-západ. Tato reprezentativní vila o užitné ploše 550 m2, se nachází na pozemku o celkové výměře 2 966 m2 a dispozičně je řešena jako 6+1.

Dvoupodlažní vila byla postavena v roce 2000 a je určena milovníkům velkého prostoru. Prostoru v němž se možná ztratíte, ale zcela jistě znovu najdete.

S dispozicí 6+1, s velkým sklepem a garáží, nabízí úžasných 550 m2 užitného prostoru a k nim dalších 170 m2 teras.

Ze vstupní haly v 1.NP je přístupná spotřebiči plně vybavená prostorná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem a vstupy na terasu a k bazénu. V přízemí je také pohodlná pracovna a praktická komora.

Samotný bazén je perlou, u níž budete chtít trávit spoustu času. Dejte si odpočinkovou koupel, saunu nebo vířivku, které najdete v koupelně s toaletou, a potom si zapalte v krbu, nalejte dobré víno a prostě jen odpočívejte…

Z přízemí je také vstup do garáže, do níž té se pohodlně vejdou 3 vozy a parkovací stání je i před ní.

Velký sklep s technickým zázemím v 1.PP ukrývá plynový kotel (vyhřívá i bazén), technika bazénu a filtrace.

Po impozantním schodišti vystoupáte do 2.NP, místa vašeho soukromí.

Z centrální haly můžete vstoupit do jednoho z pokojů nebo do dvou ložnic. Oba pokoje a jedna z ložnic mají výstup na velkou terasu s krásným výhledem do okolí. Na tomto podlaží je samozřejmě i koupelna s velkou vanou, toaletou a bidetem.

Užívejte si tohoto velkorysého rodinného bydlení bez obav, že byste byli kýmkoliv nezvaným rušeni. O bezpečí je postaráno připojením nemovitosti na pult centrální ochrany (PCO).