Prodej rodinného domu

Čimelice, okr. Písek

Velký dům
s ještě větším potenciálem

Dovolte mi nabídnout vám k prodeji rodinný dům působivý svou mnoholetou historií o užitné ploše 269 m2, na pozemku 832 m2 a se zahradou 857 m2, který se nachází v jižních Čechách, v obci Čimelice, okres Písek… Dispozičně je nemovitost řešena v 1.NP jako 4+1 a ve druhém jako 4+kk.

Rodinný dům s podsklepením, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím, se nachází v okrajové části obce s výstavbou převážně rodinných domů a byl vystaven v letech 1936 – 1939. Součástí je přístavek na pozemku.

Vstup do 1. NP je přes vstupní verandu, za níž je vlevo přístupný sklep o celkové ploše 21,6 m2. Po nízkém schodišti vstoupíme do chodby, ze které jsou přístupné 4 pokoje, kuchyň a koupelna. Po dřevěných schodech, kde v mezipatře najdeme vstup na terasu o ploše 16 m2, najdeme 4 pokoje, kuchyň a koupelnu. V tomto 2 NP se nachází chodba, z níž je přístupný po pravé straně velký pokoj se dvěmi menšími, podkrovními místnostmi, vhodnými třeba pro šatny. Uprostřed chodby je další prostorná místnost, po levé straně menší pokoj a na konci chodby místnost s kuchyňským koutem, na kterou navazuje koupelna. Z kuchyně je dále po schůdkách přístupná půda.

Nemovitost není v poslední době využívaná a celkově je objekt určen k rekonstrukci. Okna jsou většinou špaletová a část plastová. Podlahy v místnostech jsou dřevěné. Na chodbách a v koupelnách najdeme dlažbu. Topení je realizováno kotlem na tuhá paliva. Pitná voda je získávána z vrtu. K dispozici je i studna. Kanalizace zajištěna septikem, který je sveden do obecné kanalizace. Na hranice pozemku je přivedený plyn. Parkování je možné na pozemku před domem.

Vizualizace interiéru

1.PP

Vstup 6,22 m2
Místnost 8,99 m2
Místnost 5,55 m2
Místnost 6,29 m2
Místnost 5,36 m2
Místnost 3,63 m2
Místnost 9,90 m2
Celkem 45,94 m2

1.NP

Vstupní hala 13,04 m2
Chodba 13,64 m2
Koupelna 5,83 m2
WC 1,05 m2
Kuchyň 22,13 m2
Pokoj 22,02 m2
Pokoj 20,85 m2
Hala 19,85 m2
Pokoj 17,37 m2
Celkem 135,78 m2

2.NP

Chodba 8,25 m2
Koupelna 7,15 m2
Komora 8,15 m2
Pokoj 19,94 m2
Pokoj 20,78 m2
Komora 9,02 m2
Pokoj 16,85 m2
Komora 9,03 m2
Pokoj 16,85 m2
Komora 9,03 m2
WC 0,96 m2
Pokoj+kk 20,39 m2
Terasa 16,25 m2
Celkem 111,47 m2

4 900 000 Kč

Včetně realitního a právního servisu.

Malebné Čimelice

Čmelice jsou malebná obec, ležící na dopravní tepně – silnici ¼ ze Strakonic a Písku do Prahy. Momentálně zde žije do 1 000 obyvatel.

Dopravní dostupnost lze prostřednictvím osobního auta, autobusem nebo vlakem. Vlakové nádraží je dostupné přibližně do 10 min. pěší chůze. Automobilem je město Písek do 15 min., cca 20 km. Občanská vybavenost v obci je dobrá. Nachází se v zde mateřská i základní škola, dětský a praktický lékař, obchody, restaurace, penzion a česká pošta.

Předností všeho je krásné a klidné prostředí pro život, s rozmanitými možnostmi rekonstrukce v souladu s vašimi představami, které svou velikostí nabízí možnost i dvougeneračního bydlení.

9 km od Čimelic se nachází Zámek Orlík, skutečná perla mezi českými památkovými objekty, který uchvátí svou jedinečnou krajinnou polohou na břehu orlického jezera, okouzlí romantickými interiéry s bohatými sbírkami. Dalšími zajímavostmi v širším okolí jsou hrad Zvíkov, zámek Březnice, hrad Písek, Hornický skanzen Březové hory, Aquaparky v Příbrami a Horažďovicích nebo Ski areál v Kvasejovicích a mnohé další.

Prodej mezonetového bytu 5+kk

Vezěňská, Praha 1

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji zajímavý družstevní bytu 3+1 o rozloze 91 m2 se stropy o výšce téměř 4 metry. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v původní cihlové zástavbě přímo na Lyčkově náměstí, v těsné blízkosti Prahy 1.

Obývací pokoj (30 m2) a ložnice (20 m2) jsou situovány na jih směrem do parku. Kuchyň (17 m2) a další malý pokoj (5,3 m2) na sever směrem do dvora. Uprostřed bytu je hala (8 m2). Z ulice Křižíkova poskytují vzrostlé stromy odpolední stín a chládek, dopoledne Vás překvapí příjemné sluníčko, což zajišťuje celoročně správné klima a dostatek světla.

Během rekonstrukce byla přidána druhá samostatně stojící vana a snížený podhled, který slouží jako velký prostor pro uskladnění sezonních věcí. Kuchyň s cca 6 let starou linkou, elektrickým sporákem a troubou. Na podlahách v celém bytě je položena moderní vinylová podlaha. Původní koupelna má nový bojler a vanu.

Reprezentativní obývací pokoj se dvěma okny do parku. Ložnice s vybudovaným pódiem, na kterém stojí samostatně stojící vana s vodním přepadem, vestavěná skříň přes celou šířku místnosti a podhled se zabudovaným zrcadlem, osvětlením a schodištěm do úložného prostoru. Třetí pokoj slouží jako komunikační hala uprostřed bytu. Dále jsou v bytě 2 menší pokoje, které lze využít jako dětský pokoj / hernu nebo jako komoru. Oba pokoje mají okno směrem do vnitrobloku, stejně jako kuchyň. Samostatné WC je přístupné z centrálního pokoje.

Vytápění je řešeno plynem přes WAW. UPC je již v domě. K bytu náleží sklep cca 4 m2. Dům je částečně zrekonstruovaný. V současnosti probíhá plánování obnovy a tím i zhodnocení celé nemovitosti do budoucna.

Nesplacenou anuitu ve výši cca 1 000 000 Kč lze splácet v měsíčních splátkách včetně poplatků spjatých s užíváním bytu. Při koupi nebudete platit daň z nabytí nemovitosti.

Karlín v současnosti patří k nejatraktivnějším lokalitám Prahy a to nejen díky své dopravní dostupnosti, občanské vybavenosti, ale i nevšední atmosféře. Pár kroků od domu stojí mateřská a základní škola, zastávka tramvaje jen 100 m od vchodu, park Invalidovna, psí park, dětské hřiště, bankomaty, lékárna, bistro Proti proudu, kavárna Můj šálek kávy v blízkém okolí, restaurace Manna a Globus 2 minuty od domu. Obchodní řetězec Lidl, Albert a Billa pouhých 5 min. od domu u metra Křižíkova. Pár minut chůze se nachází multifunkční prostor Forum Karlín. Možnost aktivního odpočinku poskytuje blízký park Vítkov, protkaný pěšími i cyklistickými stezkami.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rád vám byt osobně představím. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!