Prodej rodinného domu

Ke Zbuzanům, Praha 5 - Řeporyje

Prodej velmi pěkné novostavby dvoupodlažního rodinného domu v žádané lokalitě Praze 5-Řeporyje, ul. Ke Zbuzanům. Dům se nachází na pozemku o celkové výměřě 260 m², dispozičně je řešen jako 4+kk/terasa/garáž, o celkové užitné ploše 120 m².

V 1. NP nalezneme vstupní chodbu s vestavěnou skříní, technickou místnost, toaletu, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu, nadstandardně vybavenou kuchyň se všemi spotřebiči. Ve 2. NP se pak nachází tři prosvětlené pokoje, koupelna s vanou, toaleta a samostatná šatna. Podlahy v pokojích jsou pokryty kvalitní plovoucí podlahou, v koupelně, chodbě a technické místnosti je položena dlažba. Dům má vlastní el. kotel, (snížená noční sazba), náklady na provoz jsou tak velmi nízké, energetická hodnota B.

Tato lokalita poskytuje krásné, klidné bydlení s okolní přírodou zároveň s s vynikající občanskou vybaveností: škola, školka, lékařské středisko, restaurace, fitness centrum, 5 min. vozem OC Metropole Zličín. Skvělou dopravní dostupnost zajišťují pravidelné linky PID, 5 min. vozem metro B-Luka, 2 min. vozem nájezd na Pražský okruh, letiště Václava Havla 10 min. vozem.

Kompletní financování vám velmi rádi zajistíme. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího zdarma.