Prodej rodinného domu

Moskevská, Praha 10 - Vršovice

Dovolte nám nabídnout vám k prodeji zajímavý družstevní bytu 3+1 o rozloze 91 m2 se stropy o výšce téměř 4 metry. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v původní cihlové zástavbě přímo na Lyčkově náměstí, v těsné blízkosti Prahy 1.

Obývací pokoj (30 m2) a ložnice (20 m2) jsou situovány na jih směrem do parku. Kuchyň (17 m2) a další malý pokoj (5,3 m2) na sever směrem do dvora. Uprostřed bytu je hala (8 m2). Z ulice Křižíkova poskytují vzrostlé stromy odpolední stín a chládek, dopoledne Vás překvapí příjemné sluníčko, což zajišťuje celoročně správné klima a dostatek světla.

Během rekonstrukce byla přidána druhá samostatně stojící vana a snížený podhled, který slouží jako velký prostor pro uskladnění sezonních věcí. Kuchyň s cca 6 let starou linkou, elektrickým sporákem a troubou. Na podlahách v celém bytě je položena moderní vinylová podlaha. Původní koupelna má nový bojler a vanu.

Reprezentativní obývací pokoj se dvěma okny do parku. Ložnice s vybudovaným pódiem, na kterém stojí samostatně stojící vana s vodním přepadem, vestavěná skříň přes celou šířku místnosti a podhled se zabudovaným zrcadlem, osvětlením a schodištěm do úložného prostoru. Třetí pokoj slouží jako komunikační hala uprostřed bytu. Dále jsou v bytě 2 menší pokoje, které lze využít jako dětský pokoj / hernu nebo jako komoru. Oba pokoje mají okno směrem do vnitrobloku, stejně jako kuchyň. Samostatné WC je přístupné z centrálního pokoje.

Vytápění je řešeno plynem přes WAW. UPC je již v domě. K bytu náleží sklep cca 4 m2. Dům je částečně zrekonstruovaný. V současnosti probíhá plánování obnovy a tím i zhodnocení celé nemovitosti do budoucna.

Nesplacenou anuitu ve výši cca 1 000 000 Kč lze splácet v měsíčních splátkách včetně poplatků spjatých s užíváním bytu. Při koupi nebudete platit daň z nabytí nemovitosti.

Karlín v současnosti patří k nejatraktivnějším lokalitám Prahy a to nejen díky své dopravní dostupnosti, občanské vybavenosti, ale i nevšední atmosféře. Pár kroků od domu stojí mateřská a základní škola, zastávka tramvaje jen 100 m od vchodu, park Invalidovna, psí park, dětské hřiště, bankomaty, lékárna, bistro Proti proudu, kavárna Můj šálek kávy v blízkém okolí, restaurace Manna a Globus 2 minuty od domu. Obchodní řetězec Lidl, Albert a Billa pouhých 5 min. od domu u metra Křižíkova. Pár minut chůze se nachází multifunkční prostor Forum Karlín. Možnost aktivního odpočinku poskytuje blízký park Vítkov, protkaný pěšími i cyklistickými stezkami.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rád vám byt osobně představím. Při koupi nemovitosti nám nehradíte žádnou provizi, naše služby jsou pro kupujícího ZDARMA!