Prodej rodinného domu 4+kk

Zlonice-Lisovice, okr. Kladno

Exkluzivní prodej novostavby rodinného domu v malebných Lisovicích, části obce Zlonice, v okrese Kladno. Dům o celkové užitné ploše 126 m² je dvoupodlažní, dispozičně řešený jako 4+kk, na pozemku 202 m².

Dům je ve fází projektu, s možností klientských změn. Dokončení stavby cca do 12 měsíců od jejího zahájení.

Vstup do domu bude z východní strany. Ze zádveří bude možné vstoupit do koupelny, technické místnosti a chodby. Z chodby potom bude přístupná ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, a samostatné WC. V druhém podlaží, dostupném po schodišti, se bude nacházet chodba, koupelna, samostatné WC, dva pokoje a šatna. Součástí stavby domu bude i garáž pro jeden vůz.

Okna plastová, topení podlahové. Dům bude připojen na veřejné rozvody elektrické energie, pitné vody z vlastní studny s možností napojení obecní vodovod a na vybírací jímku. V rámci výstavby budou provedeny terénní úpravy s oplocením.

Lisovice jsou malá vesnice, část městyse Zlonice v okrese Kladno. Nachází se v údolí Zlonického potoka, zhruba 2 km západně od Zlonic a 6,5 km SZ od Slaného. Žije zde přibližně 100 obyvatel.

Vzhledem ke své rozloze a nízké populaci, je veškerá občanská vybavenost situována do přilehlých Zlonic, kde se nachází mateřská i základní škola, ordinace praktického lékaře, obchody s potravinami a restaurace. Veškerou občanskou vybavenost potom nalezneme v nedalekém Slaném. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou ve směru na Slané. Nejbližší železniční zastávka ve směru Louny a Kralupy nad Vltavou je ve Zlonicích. Dostupnost Prahy po E55 je cca 45 min.

Pokud hledáte moderní bydlení uprostřed malebné krajiny, na klidném místě, kde vám lišky budou dávat dobrou noc, je tato nemovitost určena právě pro vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!