Prodej rodinného domu

Křeničná, Chotilsko

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej zajímavého rodinného domu o užitné ploše 75 m², plus terasa 21 m². Nemovitost se nachází na pozemku o celkové rozloze 1378 m², v obci Křeničná, Chotilsko, v okrese Příbram.

Cihlový dvoupodlažní dům je dispozičně řešen jako 4+kk. Za vstupem do domu je malá vstupní chodbička, z níž je přístupný sklep o velikosti 8 m² a první průchozí pokoj s krbovými kamny, z něhož lze vejít do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, nebo dále projít do obývacího pokoje se standardně vybaveným kuchyňským koutem (kuchyňská linka s elektrickým sporákem s troubou, lednice, mikrovlnná trouba). Ve 2.NP, dostupném po dřevěných schodech, se nachází chodba a dvě velké ložnice. Z druhé ložnice je možný vstup na balkon o velikosti 6,5 m².

Stav domu je dobrý. Na podlahách je dlažba, okna jsou dřevěná, střecha plechová. Topení je zajištěno krbovými kamny na dříví s výměníkem, radiátory jsou ve všech místnostech, voda ze studny, odpad je řešen septikem. K dispozici je kryté parkovací stání a krásná kaskádová zahrada.

Obec leží v kopcovité krajině při levém břehu Vltavy, přibližně 16 km od Dobříše. 600 m od ní se nachází vyhlášené rekreační středisko Stará Živohošť, do 2 km jsou dostupné pláže Slapské přehrady, zde také nalezneme největší lanovou dráhu v České republice.

Občanská vybavenost je nízká, nejbližší obchod je v Chotilsku, kde se nachází i několik muzeí a dětské hřiště, MŠ v blízké Korkyni, ZŠ v Novém Kníně. Dopravní dostupnost Prahy je zajištěna autobusovou dopravou.

Pokud hledáte místo pro rekreaci nebo k bydlení, umístěné uprostřed opravdu nádherné přírody, nedaleko oblíbené Slapské přehrady, tato nabídka je určena právě pro vás.

V případě více zájemců bude upřednostněna nejvyšší nabídka.

Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!!