Prodej zemědělské usedlosti

Malý Ježov, Smilovy Hory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej malebné zemědělské usedlosti v jižních Čechách na pozemku 1 589 m², v obci Malý Ježov, Smilovy Hory, v okrese Tábor.

Soubor nemovitostí zahrnuje hlavní obytnou budovu, dvě stodoly, dílnu, maštale, vinný sklep a terasu, vše přístupné z vnitřního dvora. Vstup do objektu přes předzahrádku, na usedlost navazuje nádherná velká zahrada obdélníkového tvaru se vzrostlými tůjemi a ovocnými stromy.

Obytná část o ploše 94,9 m², má dispozici 3+1. Za vstupem se nachází menší chodba, z níž je možné po pravé straně vstoupit do kuchyně se standardně vybavenou kuchyňskou linkou a kamny na dřevo. Za kuchyní je koupelna se sprchovým koutem, pračkou a bojlerem na ohřev vody. Po levé straně chodby je vstup do obývacího pokoje s krbovými kamny, na nějž navazuje velká prosvětlená ložnice. Na 2.NP, přístupném po dřevěných schodech s atriem, se nachází velká ložnice.

Objekt je starý cca 100 let a je v dobrém stavu. V rámci rekonstrukce, která proběhla před 15 lety, byla udělána nová tašková střecha, okna vyměněna za plastová. renovována koupelna, nové rozvody vody a elektřiny. Na podlahách je dlažba, v ložnicích dřevěné a PVC podlahy. Topení zajišťují krbová kamna v přízemí a přímotop v 1.NP. Pitná vody ze studny, kanalizace zajištěna septikem. Parkování je možné před nemovitostí, kde jsou dvě parkovací místa, nebo přímo na dvoře.

Malý Ježov je malá vesnička, ležící na katastrálním území o rozloze 3,18 km². Trvale zde žije cca 70 obyvatel. Přímo v obci se nachází malá hospůdka a dětské hřiště. Pošta, obchod, restaurace, dětské hřiště a sportoviště je potom dostupné v obci Smilovy hory, která je vzdálená přibližně 2 km. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou ve směru Mladá Vožice a Pacov.

Pokud hledáte relativní samotu a klidné místo uprostřed nádherné přírody, pro život nebo rekreaci, je tato usedlost určena právě pro vás.

V případě více zájemců bude upřednostněna nejvyšší nabídka. Neváhejte mne prosím kontaktovat, rád Vám nemovitost osobně představím. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. NEPLATÍTE NÁM ŽÁDNOU PROVIZI, NAŠE SLUŽBY JSOU PRO KUPUJÍCÍ ZCELA ZDARMA!