Pronájem garsoniéry

Náměstí F. X. Svobody, Mníšek pod Brdy

Exkluzivní nabídka pronájmu garsoniéry o výměře 29,1 m2, na náměstí F. X. Svobody 8, v Mníšku pod Brdy, v okr. Praha-západ. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP ze tří podlaží, v cihlovém domě z roku 1911.

Garsoniéra je zařízena umyvadlem, sprchovým koutem, pračkou, dřezem, dvouvařičem, lednicí a mikrovlnkou. K dispozici je postel, šatní skříň, komoda, police. Toaleta se nachází na chodbě, v mezipatře, kde se již nenachází jiná bytová jednotka.

Na podlaze je koberec a dlažba. Okno plastové. Topení je zajištěno přímotopem, voda z dálkového vodovodu, odpad do kanalizace. Internet je samozřejmostí. Parkování je možné před domem na parkovací kartu.

Garsoniéra je vhodná pro 1 osobu, nabízí se i využití pro menší kancelář. Domácí zvířata po dohodě. Termín uvolnění ihned.

Měsíční nájem činí 6 000 Kč, vratná kauce 12 000 Kč, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Zúčtovatelné poplatky za elektřinu jsou 1 400 Kč a za vodu 500 Kč.

Město Mníšek pod Brdy leží v okresu Praha-západ, 27 km jihozápadně od Prahy na úpatí Brdského hřebene. Na kopci nad městem se nalézá barokní areál známého poutního místa Skalka. Pro své lesnaté okolí a dobrou dostupnost jihozápadní části Prahy je Mníšek pod Brdy oblíbenou sídelní adresou. Žije zde přibližně 6 tisíc obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Samotný dům se nachází v těsné blízkosti náměstí, přímo naproti kostelu Svatého Václava. Občanská vybavenost je výborná: základní škola, školka, praktický i zubní lékař, Albert, Billa, Penny market, pizzerie, cukrárna, kavárna, sportovní areál.

Dopravní dostupnost Prahy na Smíchovské nádraží je vozem cca 20 minut nebo autobusem cca 30 minut.

Pokud hledáte krásné místo k bydlení, v blízkosti brdských lesů, je tato nabídka určena právě pro vás. Neváhejte mě kontaktovat.