Pronájem Spa & Wellness

Hybernská, Praha

Exkluzivní nabídka přenechání pronájmu pivních lázní, Spa & Wellness s vybavením v centru Prahy. Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí hotelu METEOR PLAZA v Hybernské ulici. Jsou užívány výhradně za účelem provozování „SPA a WELLNESS“ (tj. rehabilitační, rekondiční a relaxační centrum, poskytování masáží, fyzioterapie, občerstvení, provozování wellness zařízení, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, provozování solárií, zařízení zdravotnického charakteru a poskytování dalších služeb, které s takovým zařízením obvykle souvisí). Prostory lázní byly nákladně rekonstruovány v roce 2018 a nabízí celkovou plochu 240 m². Uvnitř naleznete recepci, pivní lázně, odpočívárnu, pokoj s vířivkou, finskou a parní saunu a dva pokoje pro masáže. Samozřejmostí jsou oddělené šatny, toaleta, sklady, prádelna a zázemí pro personál.

Předmětem nabídky je přenechání pronájmu prostor s případným odkoupením veškerého vybavení. Pivní lázně je možné provozovat buď pod vaší vlastní značkou nebo formou franšízy a využít tak stávající širokou českou i zahraniční klientelu. Lázně je možno po převzetí okamžitě provozovat.

Provozovatel lázní má k dispozici nejen vlastní hotelový pokoj, ale i parkovací místo v hotelových garážích.

Tři varianty převzetí pronájmu:
1. Převzetí pronájmu s odkupem veškerého vybavení a dalším provozem pod vlastní značkou
2. Standardní nájemní smlouva na 5 let za 190 000 Kč – bez převodu vybavení wellness.
3. Nájemní smlouva na 5 let za 290 000 Kč – po ukončeni smlouvy se vybavení wellness
převede do vlastnictví nájemce.

Odstupné u první varianty je 12 mil. Kč, a je možné řešit jej formou splátek. Kauce při druhé
variantě je 800 000 Kč, u třetí potom 600 000 Kč. U varianty 3 se nájemce po 5 letech sám
rozhodne, jestli bude chtít nadále wellness provozovat pod současnou značkou za franšízový poplatek, nebo pod svou vlastní značkou.

Výhody pronájmu:
– podnikaní pod úspěšné fungující značkou,
– podpora při zaškolování personálu,
– franšíza je bez poplatku,
– propagace na www.grandrelax.cz,
– možnost využití získaných mezinárodních ocenění.

Jedná se o prestižní a vyhledávanou lokalitu v centru Prahy, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností vozem nebo MHD. Vzhledem ke své poloze, luxusnímu vybavení, stále klientele a vybudovaném oceňovaném renomé lázní, se jedná o zajímavou podnikatelskou příležitost.