Pronájem Spa & Wellness

Hybernská, Praha

Nabídka přenechání pronájmu pivních lázní, Spa & Wellness s vybavením v centru Prahy.

Nabízené prostory jsou umístěny v přízemí hotelu METEOR PLAZA v Hybernské ulici. Jsou užívány výhradně za účelem provozování „SPA a WELLNESS“ (tj. rehabilitační, rekondiční a relaxační centrum, poskytování masáží, fyzioterapie, občerstvení, provozování wellness
zařízení, kosmetické služby, pedikúra, manikúra, provozování solárií, zařízení zdravotnického charakteru a poskytování dalších služeb, které s takovým zařízením obvykle souvisí).

Předmětem nabídky je přenechání pronájmu prostor s případným odkoupením veškerého vybavení. Pivní lázně je možné provozovat buď pod vaší vlastní značkou nebo formou franšízy a využít tak stávající širokou českou i zahraniční klientelu. Lázně je možno po převzetí okamžitě provozovat.

Prostory lázní byly nákladně rekonstruovány v roce 2018 a nabízí celkovou plochu 240 m2. Uvnitř naleznete recepci, pivní lázně, odpočívárnu, pokoj s vířivkou, finskou a parní saunu a dva pokoje pro masáže. Samozřejmostí jsou oddělené šatny, toaleta, sklady, prádelna a zázemí pro personál.

Provozovatel lázní má k dispozici nejen vlastní hotelový pokoj, ale i parkovací místo v hotelových garážích.

Lázně jsou umístěny v centru Prahy, v prestižní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a jsou výborně dopravně dostupné metrem, vlakem i automobilem.

Dvě varianty pronájmu:
Standardní nájemní smlouva na 5 let za 190 000 Kč – bez převodu vybavení wellness.
Nájemní smlouva na 5 let za 290 000 Kč – po ukončeni smlouvy se vybavení wellness převede do vlastnictví nájemce.

Kauce je v obou variantách 600 000 Kč. U varianty 1 se nájemce po 5 letech sám rozhodne, jestli bude chtít nadále wellness provozovat podle současnou značkou za franšízový poplatek, nebo pod svou vlastní značkou.

Výhody pronájmu:
podnikaní pod úspěšné fungující značkou,
podpora při zaškolování personálu,
franšíza je bez poplatku,
propagace na www.grandrelax.cz,
možnost využití získaných mezinárodních ocenění.