REALITY 11 STŘEDOČESKÉ BYDLENÍ

SPOKOJENÍ KLIENTI

Chtěli bychom vám touto cestou moc a moc poděkovat za skvělou spolupráci při zprostředkování koupě našeho domku. Velice ocěňujeme váš profesionální přístup, vždy jste pohotově reagoval na naše dotazy a dodal všechny informace a podklady v co nejkratším termínu. Také velmi děkujeme za vaši ochotu a snahu nám pomoct se získáním naší hypotéky, kterou jsme nakonec i přes některé nesmyslné požadavky ze strany banky získali. Jsme s vámi po všech stránkách nadměrně spokojeni. V případě, že v budoucnu budou naši známí potřebovat využít vaše služby, určitě vás 100% doporučíme.
Ekin a Kim Tů
Prodej domu s panem Machem byl od základu velice profesionální. Svým citlivým přístupem při prodeji rodné nemovitosti a neuvěřitelné rychlosti, jsme spokojeně svůj dům prodali. Během prodeje zařídil pan Macho veškerý servis, se kterým jsme se u jiných realitních společností nesetkali. S jakoukoliv nemovitostí, popřípadě poptávkou na nemovitost, se budeme obracet na jeho kancelář. Pana Macha vřele doporučuji dál svým blízkým, ale i okruhu lidí, se kterými se i pracovně setkávám. Děkuji. Spokojený klient.
Kateřina Kupčí
Služeb realitního makléře pana Roberta Macho jsme využili při koupi rekreační nemovitosti. Vše se vyřídilo během rekordně krátké doby. Nemovitost jsme poprvé viděli na konci června a poslední 3 týdny prázdnin jsme již trávili s dětmi na naší nové chatě. Vše šlo jako na drátkách. Rychlost, flexibilita, profesionalita, spolehlivost, ochota. Můžeme jen doporučit. Děkujeme.
Zdeněk a Lída
Profesionální, milý přístup. Byt prodaný přesně do týdne. Od začátku až do převodu peněz kdykoli k dispozici, ve všem mi bylo vyhověno a to i v případech nad rámec smlouvy. Řekla bych práce odvedená na 200%, ale myslím, že pro pana Macha jsou reality mnohem víc než práce. *****
Petra Kučerová
Další reference